Αρχική σελίδα / Πού θα μας βρείτε

ΓΡΑΨΑ Ηλιούπολης - Κεντρική Πλατεία: Ταχύρυθμα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες

Ηλιούπολη - Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες

e-ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ e-ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Το υπερσύχρονο εκπαιδευτήριο ΓΡΑΨΑ στην Ηλιούπολη - Κεντρική πλατεία, παρέχει

ταχύρυθμα προγράμματα Ενηλίκων στα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά και Ισπανικά.

Βρίσκεται στην καρδιά της Ηλιούπολης, πάνω από την Βιοιατρική επί της Ελευθερίου Βενιζέλου 133, δίπλα στα παγωτά l'arte del gelato και πίσω από την εκκλησία ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ, απέναντι από την πιάτσα των TAXI. Εξυπηρετεί και την περιοχή της Αργυρούπολης.

Για το ΓΡΑΨΑ – Ηλιούπολη –πλατεία Φλέμινγκ πατήστε εδώ

Έλα στα ΓΡΑΨΑ, Νο 1 στις Ξένες Γλώσσες με 114.000 σπουδαστές, έως τώρα!

Περιοχή & Διεύθυνση

Ηλιούπολη - Κεντρική πλατεία

Ελ. Βενιζέλου 133, όπισθεν Κοιμήσεως Θεοτόκου, πλησίον Κεντρικής πλατείας
Τηλ: 210 9901200
ή συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας

Σε κοντινή απόσταση:

θα βρείτε το Δημαρχείο,την Vodafone, Cosmote, το Εμπορικό κέντρο Ηλιοτρόπιο, την Τράπεζα Eurobank, ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΓΕΡΜΑΝΟ, WIND κ.α

Εξυπηρετούμενες περιοχές:

Ηλιούπολη

,

Αργυρούπολη

• Αγγλικά - Ηλιούπολη
    quotes
    Ότι πιο επαγγελματικό και έμπειρο έχω συναντήσει. Ξέρουν τη δουλειά τους όσο κανένας! Καθηγητές παθιασμένοι για αυτό που κάνουν.
    Θεοδωρακόπουλος Άρης
    Ιδιωτικός Υπάλληλος
  • Γαλλικά - Ηλιούπολη
    quotes
    Τα ΓΡΑΨΑ είναι η νούμερο 1 επιλογή για την απόκτηση πτυχίου! Έμπειροι καθηγητές με ειδίκευση στους ενήλικες και χρήση σύγχρονων μεθόδων. 100% επιτυχία!
    Λινάρδου Βασιλική
    Πτυχιούχος Πολιτικών Επιστημών
  • ECCE - Ηλιούπολη
    quotes
    Μετά από 3 χρόνια στο Γράψα, και με 2 επιτυχίες σε Lower & Proficiency, νομίζω τα αποτελέσματα μιλάνε από μόνα τους. Γράψα, η No1 επιλογή μου!
    Μήτρου Ειρήνη
    Φαρμακοποιός
  • Ηλιούπολη lower proficiency
    quotes
    Οι δωρεάν αναπληρώσεις μαθημάτων και οι καθηγητές με οδήγησαν στο να αποκτήσω Lower και Proficiency. Στα ΓΡΑΨΑ η επιτυχία  είναι εγγύηση! Συνεχίζω 3η χρονιά μαθαίνοντας Γερμανικά!
    Σγόντζος Γιάννης
    Φοιτητής Κοινωνιολογίας
  • Ηλιούπολη Ισπανικά
    quotes
    Τα ΓΡΑΨΑ προσφέρουν άριστη ποιότητα μαθημάτων, μεθοδικότητα και ευελιξία σε ένα ευχάριστο περιβάλλον! Ο καλύτερος τρόπος να μάθεις μια ξένη γλώσσα!
    Νάνσυ Κουτσουρίδη
    Φοιτήτρια Ψυχολογίας
  • Ηλιούπολη proficiency
    quotes
    Πήρα το Proficiency μέσα σε ένα ζωντανό και χαρούμενο περιβάλλον, ειδικά για  Ενήλικες. Η ξένη γλώσσα στα ΓΡΑΨΑ είναι διασκέδαση! Συνεχίζω με Γερμανικά.
    Αξής Δημήτρης
    Φοιτητής ΑΣΟΕΕ
  • Γνώμη Proficiency Ηλιούπολη
    quotes
    Το 3πτυχο της επιτυχίας! Έμπειροι καθηγητές, μεθοδικό και ευχάριστο μάθημα, ευέλικτο πρόγραμμα για φοιτητές και εργαζόμενους! Στα ΓΡΑΨΑ η γνώση και η επιτυχία είναι δεδομένες!
    Ηλίας Μαρλαφέκας
    Φοιτητής Νομικής, προετοιμάζεται για Proficiency
  • εκμάθηση ξένης γλώσσας
    quotes
    Ο Όμιλος ΓΡΑΨΑ ξεχωρίζει! Κάνει την εκμάθηση μιας ξένης γλώσσας συναρπαστική και μοναδική εμπειρία!Εδώ η επιτυχία είναι δεδομένη και όλοι οι στόχοι εφικτοί!
    Έλενα Βαγγελάτου
    Νηπιαγωγός - πήρε ECCE
  • Γνώμη Ισπανικά Ηλιούπολη
    quotes
    Μοναδική εμπειρία! Παρακολουθώντας στα ΓΡΑΨΑ, κατάλαβα το πώς μπορεί κανείς να μαθαίνει Ισπανικά γρήγορα και ευχάριστα!
    Γεράσιμος Βαλλιανάτος
    Φιλόλογος

Αυτή η σελίδα έχει μεγάλη ζήτηση. Την τελευταία εβδομάδα την επισκέφθηκαν 87 άτομα

Μεγέθυνση χάρτη

Πρόσβαση

Λεωφορείο
Άνω Ηλιούπολη - Στ. Δάφνης (Κυκλική)
201 Στ. Αγ. Δημήτριος – Αργυρούπολη ( Κυκλική)
Λεωφορείο
Τοπικά
Γραμμή 1
(Άνω Ηλιούπολη) Στάση Πρωτόπαπα (Δημαρχείο) Στάση Ειρήνης (ΚΕΠ στην Πλατεία Ηρώων)
Γραμμή 3 (Κάτω Ηλιούπολη) Στάση Σοφοκλή Βενιζέλου
Γραμμή 4 (Τοπικό Αγίας Μαρίνας) Στάση Ελευθερίου Βενιζέλου

Αγγλικά για ενήλικες: Τα μαθήματα αγγλικών αρχίζουν από τα «Αγγλικά για αρχάριους» και φτάνουν έως τα τμήματα Πτυχίων: Proficiency (ECPECPE), Lower (FCEECCE), IELTSTOEICESBLRN, ΚΠΓ-ΑγγλικάPEOPLECERT (Languagecert), NOCNTIEMSU κλπ. Κορυφαίοι στα Πτυχία!

Learn English at Grapsa! No1 in English for adults. Choose the English lessons that suit you!

Γαλλικά για ενήλικες: Τα μαθήματα Γαλλικών καλύπτουν από το επίπεδο των αρχαρίων έως τα Πτυχία DELF και DALF, Sorbonne και ΚΠΓ.

Γερμανικά για ενήλικες: Τα μαθήματα Γερμανικών στα ΓΡΑΨΑ ξεκινούν από την ταχύρυθμη εκμάθηση Γερμανικών έως τα πτυχία επιπέδου C2 του GOETHE, το ÖSD ή το ΚΠΓ - Γερμανικά. Πάρτε Πτυχίο Γερμανικών σε λίγους μήνες!

Ιταλικά για ενήλικες: Τα μαθήματα Ιταλικών στα ΓΡΑΨΑ ξεκινούν από το επίπεδο ‘Ιταλικά για αρχάριους’ έως και τα CELI 5, PLIDA και ΚΠΓ - Ιταλικά.

Τα μαθήματα Ισπανικών, στα ΓΡΑΨΑ, φθάνουν έως το επίπεδο C2 (DELE) ή το ΚΠΓ-Ισπανικά.

Learn Spanish at Grapsa! No1 in Spanish lessons!

ECCE: 10 tips για επιτυχία στις εξετάσεις Michigan Lower 30/8/2020 - Άννα Ρούσσου
ecpe 2020
ΡΕΚΟΡ «ΓΡΑΨΑ» και στα αποτελέσματα ECPE – Michigan Proficiency 2020 (εξεταστική Μαΐου 2020) 26/8/2020 - Αγγελική Σπηλιοπούλου
Επιτυχίες σχεδόν 100% στο Michigan Proficiency 2020
e-learning
Που θα μας βρείτε
Γλώσσες και πτυχία
  • Ο μεγαλύτερος ξενόγλωσσος οργανισμός με ειδίκευση στους 18+
  • Στους 18+ ένας είναι ο ειδικός. Όλοι οι άλλοι…γενικώς!