Αρχική σελίδα / Πού θα μας βρείτε

ΓΡΑΨΑ Ηλιούπολης: Ταχύρυθμα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες. Παιδικά τμήματα.

Ηλιούπολη - Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες

Μοναδικά μαθήματα με Καθηγητές-ελίτ σ΄ένα δυναμικό γκρουπ με 4-5€/ώρα Μοναδικά μαθήματα με Καθηγητές-ελίτ σ΄ένα δυναμικό γκρουπ με 4-5€/ώρα

Το υπερσύχρονο εκπαιδευτήριο ΓΡΑΨΑ στην Ηλιούπολη, παρέχει

ταχύρυθμα προγράμματα Ενηλίκων στα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά και Ισπανικά.

Βρίσκεται στην καρδιά της Ηλιούπολης, πάνω από την Βιοιατρική επί της Ελευθερίου Βενιζέλου 133, δίπλα στα παγωτά l'arte del gelato και πίσω από την εκκλησία ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ, απέναντι από την πιάτσα των TAXI. Εξυπηρετεί και την περιοχή της Αργυρούπολης.

Έλα στα ΓΡΑΨΑ, Νο 1 στις Ξένες Γλώσσες με 130.000 σπουδαστές, έως τώρα!

Περιοχή & Διεύθυνση

Ηλιούπολη

Ελ. Βενιζέλου 133, όπισθεν Κοιμήσεως Θεοτόκου, πλησίον Κεντρικής πλατείας
Τηλ: 210 9901200
ή συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας

Σε κοντινή απόσταση:

θα βρείτε το Δημαρχείο,την Vodafone, Cosmote, το Εμπορικό κέντρο Ηλιοτρόπιο, την Τράπεζα Eurobank, ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΓΕΡΜΑΝΟ, WIND κ.α

Εξυπηρετούμενες περιοχές:

Ηλιούπολη

,

Αργυρούπολη

Θέλεις να επιλέξεις άλλη περιοχή;

Διάλεξε περιοχή που σε εξυπηρετεί, και θα σε οδηγήσουμε στο κατάλληλο εκπαιδευτήριό μας!

• Αγγλικά - Ηλιούπολη
    Ότι πιο επαγγελματικό και έμπειρο έχω συναντήσει. Ξέρουν τη δουλειά τους όσο κανένας! Καθηγητές παθιασμένοι για αυτό που κάνουν.
    Θεοδωρακόπουλος Άρης
    Ιδιωτικός Υπάλληλος
  • Γαλλικά - Ηλιούπολη
    Τα ΓΡΑΨΑ είναι η νούμερο 1 επιλογή για την απόκτηση πτυχίου! Έμπειροι καθηγητές με ειδίκευση στους ενήλικες και χρήση σύγχρονων μεθόδων. 100% επιτυχία!
    Λινάρδου Βασιλική
    Πτυχιούχος Πολιτικών Επιστημών
  • ECCE - Ηλιούπολη
    Μετά από 3 χρόνια στο Γράψα, και με 2 επιτυχίες σε Lower & Proficiency, νομίζω τα αποτελέσματα μιλάνε από μόνα τους. Γράψα, η No1 επιλογή μου!
    Μήτρου Ειρήνη
    Φαρμακοποιός
  • Ηλιούπολη lower proficiency
    Οι δωρεάν αναπληρώσεις μαθημάτων και οι καθηγητές με οδήγησαν στο να αποκτήσω Lower και Proficiency. Στα ΓΡΑΨΑ η επιτυχία  είναι εγγύηση! Συνεχίζω 3η χρονιά μαθαίνοντας Γερμανικά!
    Σγόντζος Γιάννης
    Φοιτητής Κοινωνιολογίας
  • Ηλιούπολη Ισπανικά
    Τα ΓΡΑΨΑ προσφέρουν άριστη ποιότητα μαθημάτων, μεθοδικότητα και ευελιξία σε ένα ευχάριστο περιβάλλον! Ο καλύτερος τρόπος να μάθεις μια ξένη γλώσσα!
    Νάνσυ Κουτσουρίδη
    Φοιτήτρια Ψυχολογίας
  • Ηλιούπολη proficiency
    Πήρα το Proficiency μέσα σε ένα ζωντανό και χαρούμενο περιβάλλον, ειδικά για  Ενήλικες. Η ξένη γλώσσα στα ΓΡΑΨΑ είναι διασκέδαση! Συνεχίζω με Γερμανικά.
    Αξής Δημήτρης
    Φοιτητής ΑΣΟΕΕ
  • Γνώμη Proficiency Ηλιούπολη
    Το 3πτυχο της επιτυχίας! Έμπειροι καθηγητές, μεθοδικό και ευχάριστο μάθημα, ευέλικτο πρόγραμμα για φοιτητές και εργαζόμενους! Στα ΓΡΑΨΑ η γνώση και η επιτυχία είναι δεδομένες!
    Ηλίας Μαρλαφέκας
    Φοιτητής Νομικής, προετοιμάζεται για Proficiency
  • εκμάθηση ξένης γλώσσας
    Ο Όμιλος ΓΡΑΨΑ ξεχωρίζει! Κάνει την εκμάθηση μιας ξένης γλώσσας συναρπαστική και μοναδική εμπειρία!Εδώ η επιτυχία είναι δεδομένη και όλοι οι στόχοι εφικτοί!
    Έλενα Βαγγελάτου
    Νηπιαγωγός - πήρε ECCE
  • Γνώμη Ισπανικά Ηλιούπολη
    Μοναδική εμπειρία! Παρακολουθώντας στα ΓΡΑΨΑ, κατάλαβα το πώς μπορεί κανείς να μαθαίνει Ισπανικά γρήγορα και ευχάριστα!
    Γεράσιμος Βαλλιανάτος
    Φιλόλογος

Αυτή η σελίδα έχει μεγάλη ζήτηση. Την τελευταία εβδομάδα την επισκέφθηκαν 24 άτομα

Μεγέθυνση χάρτη