Αρχική σελίδα / Πού θα μας βρείτε

ΓΡΑΨΑ Πάτρας, Αγ. Σοφία: Ταχύρυθμα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες. Παιδικά τμήματα.

Πάτρα Ξένες Γλώσσες
Πάτρα, Αγία Σοφία - Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά για ενήλικες

Μοναδικά μαθήματα με Καθηγητές-ελίτ σ΄ένα δυναμικό γκρουπ με 4-5€/ώρα Μοναδικά μαθήματα με Καθηγητές-ελίτ σ΄ένα δυναμικό γκρουπ με 4-5€/ώρα

To δεύτερο εκπαιδευτήριο ΓΡΑΨΑ στην ΠΑΤΡΑ είναι στην περιοχή Αγία Σοφία, στην κατ’ εξοχήν συνοικία των φοιτητών, απέναντι από το supermarket Γαλαξίας. Παρέχει

ταχύρυθμα προγράμματα στα Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά και Ισπανικά για ενήλικες.

Σας περιμένουμε!

Για το ΓΡΑΨΑ – Πάτρας - Κέντρου πατήστε εδώ

Έλα στα ΓΡΑΨΑ, Νο 1 στις Ξένες Γλώσσες με 130.000 σπουδαστές, έως τώρα!

Περιοχή & Διεύθυνση

ΠΑΤΡΑ - ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ

Λευκωσίας 43
(έναντι supermarket Γαλαξίας)

Τηλ.: 2610 450420

ή συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας

Σε κοντινή απόσταση:

To στάδιο της Παναχαϊκής και το Jumbo.

Εξυπηρετούμενες περιοχές:

Όλη η Πάτρα

Θέλεις να επιλέξεις άλλη περιοχή;

Διάλεξε περιοχή που σε εξυπηρετεί, και θα σε οδηγήσουμε στο κατάλληλο εκπαιδευτήριό μας!

• Αγγλικά - Πάτρα
    Μία είναι η επιλογή, ΓΡΑΨΑ! Γρήγορα και άμεσα αποτελέσματα με έμπειρους ανθρώπους δίπλα σου και σε πολύ χαμηλές τιμές. Απέκτησα πτυχίο LOWER και συνεχίζω...
    Ζαπαντιώτης Χριστόφορος
    Φοιτητής Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Πάτρα Γερμανικά
    Έμαθα Γερμανικά, εύκολα και γρήγορα, στα ΓΡΑΨΑ! Έμπειροι εκπαιδευτικοί, ευχάριστο  κλίμα!
    Κωστοπούλου Αναστασία
    Φοιτήτρια Λογοθεραπείας Πάτρας
  • Πάτρα proficiency-2
    Όλοι στο τμήμα πετύχαμε και πήραμε Proficiency! ΓΡΑΨΑ = οργάνωση, σύγχρονη διδασκαλία, πρόθυμοι εκπαιδευτικοί!
    Τάσος Καποθανάσης
    Φοιτητής Μηχανολόγων Μηχανικών, Πάτρα
  • Κριτική Γερμανικά Πάτρα
    Tα ΓΡΑΨΑ είναι σίγουρη επιτυχία! Κατάφερα να πάρω το Lower και το Proficiency στα Αγγλικά, όμως με έκαναν να αγαπήσω και τα γερμανικά. Εξαίρετοι καθηγητές και ευχάριστο κλίμα!!!
    Δανάη Ζώτου
    Φοιτήτρια Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ, Πάτρας
  • Κριτική Πάτρα Γαλλικά]
    Είχα ακούσει τα καλύτερα για τον Όμιλο ΓΡΑΨΑ, για τις επιτυχίες του, για τα ευέλικτα ωράρια και για την υψηλού επιπέδου μάθηση που προσφέρει. Όλα όμως επιβεβαιώθηκαν και με το παραπάνω! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ! Ευχαριστώ για όλα!!!
    Ιωάννης Φούντας
    Λιμενικός, Πάτρα
  • Κριτική Πάτρα Ισπανικά
    Από το πρώτο μάθημα διαπίστωσα την προσήλωση και το πάθος των καθηγητών για τα Ισπανικά. Σίγουρα θα επιλέξω ξανά "ΓΡΑΨΑ" για να συνεχίσω και άλλη ξένη γλώσσα στο μέλλον!
    Παναγιώτης Μπακλέσης
    Φοιτητής Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, Πάτρα

Αυτή η σελίδα έχει μεγάλη ζήτηση. Την τελευταία εβδομάδα την επισκέφθηκαν 29 άτομα

Μεγέθυνση χάρτη